×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 244

Apartament 2+1 me qira te Teatri ''Migjeni''

350.00
ID
401322  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
108m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me:

Adresë: Pallati i ri tek Teatri "Migjeni",Shkoder.

Sipërfaqe: 108 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– dy ballkone

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar

ÇMIMI: 350 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A