×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 183

Objekt 3-katesh me qira ne Pedonale

1500.00
ID
401316  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
145m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh me:

Sipërfaqe: 145 m²

Adresë: Pedonale prane bashkise,Shkoder

Objekti ndahet në këtë mënyrë:

Kati i parë: lokal me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe arredim të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kati i dytë: ambjent banimi:

- sallon

- kuzhinë

- tre dhoma gjumi

- dy banjo

Ofrohet me qira i mobiluar.

Kati i tretë: është bosh, papafingo

ÇMIMI: 1'500 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 me Garazh \ud83d\udcd0Sip 118m2 kati 4 € 69000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira apartament 1+1 kati 2 € 165.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër