×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 272

Apartament 2+1 me qira tek Kinema ''Millenium

220.00
ID
401304  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
130m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me

Sipërfaqe: 130m² ne katin e shtate(VII) banim

Adresë: Pallati tek Kinema ''Millenium'',Shkoder

Përbëhet nga:

– salloni,

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– banjo

–ballkon

Ka kondicioner ne sallon dhe ne nje dhome gjumi

Leshohet me qera i mobiluar

ÇMIMI: 220 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A