×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 255

Apartament 2+1 me qira ne krah te shkolles ''Jordan Misja''

200.00
ID
401295  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me:

Sipërfaqe: 100 m²,kati i tretë

Adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazit “Jordan Misja”.

Perbehet nga:

- sallon

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Është i ndërtuar kohët e fundit dhe ndodhet afër qendrës në një zonë të qetë dhe të zhvilluar.

ÇMIMI: 200 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A