×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 109

Vile me qira ne rrugen ''Hysen Lohja''

487.00
ID
401253  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 5
: 3
: 0
Sipërfaqja
260m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me:

Sipërfaqe: 260 m²

Adrese:rruga ''Hysen Lohja''

Perbehet nga:

- salloni

- kuzhina

- pese dhoma gjumi

- tre banjo

Vila është e mobiluar plotësisht dhe ka oborr të bollshëm për 2 vende parkimi.Kati i pare i viles ofron mundesi shfrytezimi per dyqan apo magazine.

ÇMIMI: 60'000 leke/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A