×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 42

Dyqan me qira rruga ''Tafiliceve''

162.00
ID
401244  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
25m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me:

Adrese: rruga “Tafiliceve”,afer shkolles se mesme Oso Kuka.

Sipërfaqe: 25 m².

Cilesite e dyqanit:

-është i shtruar në pllakë dhe ka nje banjo

- ka vetratë xhami, qe jep mundësi reklamimi në rrugë kryesore.

ÇMIMI: 20'000 leke/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Objekt per shitje ne Velipoje € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Hysen Lacej'' € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira tek Dollari € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër