×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 288

Ambient biznesi me qira te Dekori

160.00
ID
401235  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me:

Adrese: Parrucë,rruga “Arkitekt Sinani” (te Dekori).

Sipërfaqe: 50 m²

Ambienti ka këto karakteristika:

– Ka vetratë xhami

– Grilë me telekomandim.

– Banjo të kompletuar

– Dy kondicionerë.

– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.

– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera

.

ÇMIMI: 160 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A