×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 99

Ambient biznesi me qira tek Kolaudimi

600.00
ID
401221  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira me një ambient biznesi me:

Adrese: Kolaudimi

Sipërfaqe: 80m²

Cilesite e ambjentit:

-ndodhet në katin e parë buzë rruges

-eshtë godine e re

-e shtruar me pllakë

-ka vetratë xhami

-ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

Ambjenti ka dhe nje banjo

ÇMIMI: 600 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A