×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 92

Bar dhe hotel me qira tek Insituti

1500.00
ID
401216  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 6
: 8
: 0
Sipërfaqja
338m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me:

Sipërfaqe: 169m² secili kat,

Adrese: Instituti

Perbehet:

Kati dyte: arreduar për bar dhe ka dy banjo ,

Kati trete: gjashtë dhoma, të arreduara dhe secila ka nga një banjo.

Mund te shfrytëzohet dhe kati i katërt për hotel, i cili është pothuajse i përfunduar.

ÇMIMI: 1'500 €/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 me Garazh \ud83d\udcd0Sip 118m2 kati 4 € 69000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira apartament 1+1 kati 2 € 165.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër