×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 287

Apartament 2+1 me qira tek Prek Cali

204.00
ID
401205  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
85m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me:

sipërfaqe: 85 m²

adresë: Kryqezimi te Prek Cali,kati (I) banim

Përbëhet nga:

salloni,

kuzhina

dy dhoma gjumi

banjo

ballkon

Apartamenti eshte e shtruar ne pllake, ka kondicioner neper dhoma si dhe leshohet me qira i mobiluar

ÇMIMI: 25'000lekë/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:

+355676666765

ose

sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A