×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 285

Objekt biznesi me qera ne rrugen ''3 Heronjte''

162.00
ID
401197  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
77m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 77 m².

Cilesite e objektit:

-ndodhet buze rruges

-mund te sherbeje si magazine ose si repart pune

ÇMIMI: 20'000 leke/muaj

———————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A