×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 92

Kapanon me qera tek Varrezat Katolike

1000.00
ID
401195  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
1250m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 900 m² i nxë objekti dhe 350m² eshte oborr.

Ndodhet në lagjen “Skënderbeg”, te varrezat katolike.

Cilësitë e kapanonit :

– Është i përshtatshëm për biznese fasonerie ose për magazinë.

ÇMIMI: 1000 € në muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A