×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 140

Dyqan me qera te Kinema Millenium

323.00
ID
401191  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² të ndodhur tek Kinema Millenium

Cilesite e Dyqanit:

-Dyqani ndodhet në katin e parë, buzë rrugës që e bën lehtësisht të dallueshëm.

-Vetrata e xhamit gjithashtu jep çasjen e duhur për reklamimin e dyqanit.

-Tarabe me komandim

-Ndricim i varur

Dyqani eshte i shtruar ne pllake dhe ka një banjo

ÇMIMI: 40'000lekë/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes Ambjent bisnesi aktualisht klinik dentare. € 105000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Leshohet lokali me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Gjilan
Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A