×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 346

Apartament 2+1 me qera ne rrugen ''Shtjefen Gjecovi''

300.00
ID
401177  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
102m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek rruga ''Shtjefen Gjecovi''. Apartamenti ka sipërfaqe te pergjithshme prej 102 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV).

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– ballkon

Cilësitë e apartamentit:–ka ashensor – është i shtruar me parket –dritaret dopixham me grile te jashtme – dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar

ÇMIMI:300 €/muaj

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A