×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 152

Apartament 2+1 me qera tek shkolla ''Oso Kuka''

202.00
ID
401176  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
97m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek

Shkolla e Mesme ''Oso Kuka''. Apartamenti ka sipërfaqe prej 97 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI).

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– ballkon

Cilësitë e apartamentit:–ka ashensor – është i shtruar me pllakë – dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar

ÇMIMI:25000L/muaj

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 2+1 me pamje anesore nga deti € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 36000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 57000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
leshohet me qira banesa ne ulpiane € 300.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A