×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 117

Apartament 1+1 me qera ne Xhabije

122.00
ID
401145  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur ne Xhabije. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV) te banimit.

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– një dhomë gjumi

– një banjo

Apartamenti ofrohet me qera i mobiluar.

ÇMIMI:15'000L/muaj

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 2+1 € 75000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 3+1 € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A