×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 87

Apartament 3+1 me qera ne Zdrale

324.00
ID
401143  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
126m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 ne Zdrale tek stadiumi . Apartamenti ka sipërfaqe prej 126 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV).

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– tre dhoma gjumi

– dy Banjo

– ballkon

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

ÇMIMI: 40'000 L/muaj (i diskutueshem)

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A