×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 141

Apartament 2+1 me qera ne Sarreq

162.00
ID
401140  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
90m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga:

- sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një ballkon

- banjo.

Cilësitë e apartamentit:

- është i shtruar me pllakë

- ka dyer druri

- dritare duralumini të pajisura me grila

- ka pjesën e banakut në kuzhinë

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ballkoni është i mbyllur.

ÇMIMI: 20’000 L/muaj

——————————–—————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë