×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 56

Apartament 2+1 me qera te Ish 5 Heronjte

204.00
ID
401131  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek ish-5 Heronjtë . Apartamenti ka sipërfaqe te pergjithshme prej 80 m² dhe ndodhet në katin e tete (VIII) te banimit.

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– banjo

– ballkon

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar

ÇMIMI:25000Lekë/muaj

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

???? OKAZION Shitet apartament 2+1 € 48000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet apartament 3+1 kati 2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A