×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 99

Apartament 1+1 me qera ne Tophane

122.00
ID
401126  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
67m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Qinari ne Tophane. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e (I) te banimit.

Përbëhet nga:

– sallon

– kuzhinë

– një dhomë gjumi

– një banjo

–një ballkon

ÇMIMI:15'000L/muaj

————————————

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A