×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 310

Ambjent biznesi me qera te Prek Cali

285.00
ID
401118  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali dhe me një sipërfaqe te pergjithshme prej 70 m².

Ambienti ndodhet ne kat te dyte dhe ka nje perberje edhe nje banjo.

ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj

———————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A