×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 104

Dyqan me qera ne Zdrale

244.00
ID
401117  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
28m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe te pergjithshme prej 28 m².

Dyqani ndodhet në katin e dytë të pallatit dhe eshte i shtruar ne pllake

Cilesite e dyqanit:

-ka vetratë xhami per reklamim sa me te mire

-ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

ÇMIMI: 30’000 lekë/muaj

——————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.co

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A