×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 116

Dyqan me qera te shkolla ''Martin Camaj''

82.00
ID
401106  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
22m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m².

Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Ka banjo dhe është i shtruar me pllaka.

Cilesite e dyqanit:

-ka vetratë xhami

-grilë elektrike

-kapotë të jashtme për termoizolim

-ka instalime të reja

-ndriçim të jashtëm.

ÇMIMI: 10’000 lekë/muaj

———————————————————-

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A