×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 96

Ambjent biznesi me qera te Kryqezimi i Deges

406.00
ID
401104  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës.

Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një banjo.

Cilesite e ambjentit:

-është i shtruar me pllakë

-i pajisur me sistem kamerash si dhe sistem audio

-ka tavan me gips dhe impiant gazi.

ÇMIMI: 50’000 lekë/muaj

———————————————————–

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A