×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 108

Ambient Biznesi me qera ne Rus

327.00
ID
401068  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
90m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Shkodër

Sun Real Estate ofron me qira një ambient me sipërfaqe 90 m² në katin e parë.

Ambienti ndodhet në Rus, te pallati me hark. Ka 2 banjo dhe është i shtruar me pllaka.

ÇMIMI: 40’000 lekë në muaj

--------------------------------

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këte numer kontakti: +355676666765

Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes Ambjent bisnesi aktualisht klinik dentare. € 105000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Leshohet lokali me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Gjilan
Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A