×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 177

Leshoj me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401055  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prizeren

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prizeren

OBJEKTI JEPET ME QIRA
Objekti posedon :
Bodrum, Perdhes, Kati1 dhe Kati2
Gjendet ne Prizren,
lagjja Jeni Mahallë
Nr.kontaktues: 049855007

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira ambient biznesi buze rruges € 420.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A