×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 75

leshoj banese me qera mbrapa AAKs Prishtine

240.00
ID
400438  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

leshoj banesa me qera. njera banese gjendet mbrapa AAKs dhe tjetra te fonyana ne ulpiane

te dy banesat jane te gatshme per banim dhe jane komplet te mobiluara. per me shjme info lajmrohuni ne nr.044248277 dhe i njejti ne viber

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet shtepia 266m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
NITI-SHITET BANESA 79.15m2 K-VI QENDËR TË QYTETIT Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shtepi pushimi Sarande € 35.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
sell property in artane 123 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Artanë