×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 196

Kerkojme bashkbanuese

50.00
ID
400964  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Kerkojme bashkbanuese! Banesa gjendet rruges per te parku i qytetit afer kolegjit Fama (rruga Rrustem Statovci) 
Banesa ka 3 dhoma dhe kushtet jane super te mira. Cmimi 50€ per person

Ju lutem na telefononi ose shkruani ne keta numra: 049 650 073 ose 045 399 443 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83d\udd25PRONE EKSKLUZIVE E AGJENSISE EXTRA\ud83d\udd25 € 68000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet shtepi pushimi ne Velipoje Sip \ud83d\udcd077 m2 € 77000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1Sip \ud83d\udcd0 112 kati 5 me ashensor € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qera apartament 3+1 kati 3 € 210.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër