×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 254

leshoj banes me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400414  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Leshoj banes me qera banesa eshte ne Rrugen Agim Ramadani perball fakultit Juridik Aktash
Si dhe kerkoj nje bashkbanuse  femer per arsyje qe ne banes jan 2 femna tjera +38343779869

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepi per Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shtepi Plazhi € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Shengjin Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtepi Pushimi Bregdet € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë