×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 314

leshohet me qira banesa ne ulpiane

270.00
ID
401746  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

leshohet me qira banesa ne ulpiane kati i 5 perballe bustit te henry dunand banesa ka 2 dhoma, kuzhine te vogel ndamas,banjo dhe ballkon.banesa osht e renovume e gjitha me nxemje qendrore dhe pamje qe nuk i bllokohet qmimi 270 nr 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A