×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 405

Lokal 170m2 me qira në lagjen Arberia

500.00
ID
401696  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
170m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Prishtinë


Lokali gjendet në lagjen Arberia, Rrg. Ahmet Krasniqi  ne rrugen kryesore , afer Furra Shekullit, ka parking rrugorë ,  dhe është I gatshëm për shfrytëzim.

Nr Kontaktues :
+38349313766    049 313 - 766  Whatsapp - Viber
+38344211110     044 211 - 110 Whatsapp - Viber

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A