×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 125

Leshoj lokalin me qera

350.00
ID
401558  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfec Shitet dyqan Sip\ud83d\udcd0 43 m2 € 86000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi Bodrum \ud83d\udcd0 Sip: 97 m2 € 79000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj lokalin me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A