×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 86

Leshoj lokalin me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401528  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lokali gjendet afër rrugës B, rruga Uran Ajeti. Lokali është i rregulluar dhe i gatshëm për punë.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

super okazion zyre me qera € 350.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Ambjent Biznesi € 1500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shes dyqan.. Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shes Ambjent bisnesi aktualisht klinik dentare. € 105000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë