×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 61

Leshoj banes me qera

250.00
ID
401378  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesa ka: sallon,kuzhinë,koridor,dhomë gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa është e mobiluar komplet. Ka ujë dhe rrymë 24h, dhe lift funksional.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet 1+1 kati 2 ne rus,shkoder € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet 2+1 kati 5 ne Rus, Shkoder € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitje lire apartments ne Vlore € 36500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Jipet Banesa me Qera € 180.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A