×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 38

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona

300.00
ID
401334  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Dodona

Banesa gjendet në lagjen Dodona, në rrugën Zvetovar Markoviq, afer Viva Fresh Family është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë, ka gjithsej 70m2 dhe është në katin e IV-të.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Dhomë ndenje

| 2 Dhoma gjumi

| 1 Kuzhinë

| 1 Ballkon

| 1 Banjo

| 1 Ballkon

| 1 WC

| 1 Depo

 

ID - 1441 

 

 

 

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

 

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A