×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 34

Lokal me qira 60m2 në Qendër

350.00
ID
401329  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Palić

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lokali gjendet në Qendër afër Kolegjit Globus, dhe Soma Book Station , lokali ka ndriqim te mjaftueshëm natyral , ka po ashtu dhe ngrohje qendrore me pelet shpenzimet e të cilës janë të perfshira ne çmim.

ID- T1428

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Objekt per shitje ne Velipoje € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Hysen Lacej'' € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A