×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 40

Lokal 122m2 me qira në lagjen e muhaxherve

1100.00
ID
401305  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
122m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lokali gjendet në lagjen e Muhaxherve afër Ambasades së Zvicrës, dhe shkollës fillore Naim Frashëri , lokali ka ndriçim te mjaftueshëm natyral dhe është krejtësisht i renovuar , ka po ashtu dhe parking privat dhe nje tualet.

ID- T1414

 

 

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Objekt per shitje ne Velipoje € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Hysen Lacej'' € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A