×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 39

Shtëpi me 4 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria

1250.00
ID
401303  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 10
: 2
: 1
Sipërfaqja
280m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shtëpia gjendet në lagjen Arbëria në rrugën Bekim Berisha afer Mega pet shop (fauna jonë,) në një pozitë shumë të qetë dhe të përshtatshëm për banim,. Shtëpia ka gjithesej sipërfaqe totale 280m2 ,50m2 garazhë. Sipërfaqe trualli ka 3 ari, ka ngrohje qëndrore me Pelet. Shtëpia ka këtë renditje:

 - Kati i I-rë:

| 1 Dhomë ndenje

| 1 Kuzhinë

| 1 Terasë e madhe

| 1 Banjo 

Kati i II-të

| 1 Dhomë ndenje

| 1 Banjo

| 1 Kuzhinë

| 1 Ballkon

Kati i III-të

| 3 Dhoma Gjumi

| 1 ballkon

| 1 Hapësirë që mund të shfrytëzohet si dhomë gjumi apo dhomë pune

ID: T1411

 

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

???? Shitet apartament 2+1 kati 5 me ashensor € 72000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtwpi private per shitje ne rrugen ''Tonin Arapi'' € 180000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet apartament 3+1 kati 2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Vile per shitje ne Velipoje € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A