×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 20

Objekt Afarist 210m2 me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

1500.00
ID
401285  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
210m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Objekti gjendet afër pompës IP, ka një pozitë mjaftë të mirë dhe ndriçim të mjaftueshëm natyral, është tërësisht I renovuar dhe ka gjithsej 3 kate ku secili ka nga 70m2. * Objekti gjithashtu mund të lëshohet me kate.

ID: T1363

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Objekt per shitje ne Velipoje € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Hysen Lacej'' € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A