×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 23

Lokal 180m2 me qira në lagjen Tophane

600.00
ID
401284  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
180m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lokali gjendet në Rr Feriz Blakqori Tophane Afër Kolegjit Riinvest . Lokali ka 2 hymje Lindje-Veri dhe ka ngrohje qëndrore me rrymë , si dhe ka mundësi të shumëta ndarje pasi që është hapësire e hapur dhe që mund te ndahet sipas nevojës.

-ID T1367

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? ww.topia-ks.com      

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali ne Fushe Kosov rr.kryesore Nëna Terez € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ambient biznesi me qira ne Velipoje € 3000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Objekt per shitje ne Velipoje € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Ambient biznesi me qira ne rrugen ''Hysen Lacej'' € 407.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A