×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 29

Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Arbëria – Dragodan

400.00
ID
401280  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

topia -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjendet në lagjen Arbëria në kompleksin e ndertuar nga kompania Tregtia përballë Meridian Express , ka gjithej 80m2,është tërësishte mobiluar, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe është në katin e VII.

Banesa ka këtë renditje:

| 1 Dhomë ndeje

| 2 Dhoma gjumi

| 1 Kuzhinë

| 1 Banjo

| 1 Depo

 

ID: T1391

 

 

 

Agjencioni i Patundshmërisë

TOPIA Real Estate
 

✆ 044 988 788; 038/224-222

???? www.topia-ks.com   

???? ardit.sadiku@topia-ks.com

 

TOPIA Real Estate

 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek Enoteka € 350.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartament 2+1 me qira tek Kinema ''Millenium € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Apartament 2+1 per shitje ne Velipoje € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshoj banes me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A