×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 268

BANESE ME QERA NE BREGUN E DIELLIT

200.00
ID
401239  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 1
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

● Banesë me qera në Bregun e Diellit(banesat e Standardit)
● Kati i 5-të ; Sipërfaqe - 50 m2.
● Nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
● Posedon ngrohje qendrore, ashensor dhe garazhë nëntokësore per veturë.
● Çmimi 200€
● Tel. & Viber: 044/888801 ; 049/888801

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A