×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 145

BANESE ME QERA TEK SLLOVENIA SPORTIT

250.00
ID
401203  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

● Banesë me qera tek Sllovenia Sportit(afer Albi Market)
● Kati i 1-rë ; Sipërfaqe - 50 m2.
● Nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon.
● Çmimi 250€
● Tel. & Viber: 044/888801 ; 049/888801

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 42000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 52000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
Banese ne Dardani (250e) € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë