×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 480

leshohet banesa me qira ne bregun e diellit

300.00
ID
401021  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

leshohet banesa me qira ne bregun e diellit mbrapa qendres tregtare ne katin e 6,ka sallon dhe kuzhine bashk 2 dhoma gjumi 2 banjo ka rreth 100m2 me nxemje qendrore qmimi 300 tel 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë