×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 277

leshoj me qira banesen ne tophane

200.00
ID
401009  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

leshohet me qira banesa ne tophane kati i dyte banesa eshte ndertim i ri banesa eshte e pa mobiluar ka te kompletuar kuzhinen dhe banjon banesa ka salllon dhe kuzhine bashk nje dhome ndamas dhe banjo rreth 40 m2 banesa ka pozite shume te mire afer qendres se qytetit qmimi 200 tel 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Penthouse 1+1 € 74000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
2+2+2 pamje nga detit € 160000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës