×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 51

leshoj me qira banesen ne ulpiane

200.00
ID
401008  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / PRISHTINE 5

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Leshohet me qira banesa ne ulpiane te banesat me tulla te bardha kati i dyte banesa posedon nxemje qendrore e mobiluardhe ka pozite te pershtatshme per studenta banesa ka nje dhome dhe kuzhine ndamas + banjo qmimi 200 tel 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 43000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 € 163000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 2+1 € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Banesa per shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine! € 48000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A