×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 338

Leshohet banesa me qira afer xhamise se llapit

200.00
ID
400988  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa me qira afer xhamise se llapit , afer klinikes se arabve Meka si dhe afe shkolles Model

►Kodi:Kt8

►Rneditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma
►Banjo
►Ballkon
►Kati i pare
►Leshohet per afat te gjat 1 vit e me shum
►Lirohet me daten 01.09.2020

►Siperfaqja:80m²

►Çmimi:200 € i pa diskutueshem + depozti

Kontakti 
044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A