×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 255

Banese me qira ne lagjen Velania

250.00
ID
400984  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
74m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Velania

Banesa gjendet ne katin e 9 dhe ka kete renditje:

* 2 Dhoma gjumi
* Sallon
* Kuzhine
* Banjo
 Me lift

75m2

Çmimi: 250€

Kontakti 044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A