×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 263

Jepet me qira banesa ne Ulpiane mrapa llesnes

220.00
ID
400983  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
30m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë


Jepet me qira banesa ne Ulpiane mrapa llesnes, ka te ndara dhomen e gjumit dhe dhomen e dites.
Banesa eshte me lokacion shum te pershtatshem, pa lageshti dhe e ndriteshme.

Kontakti 044 422 225

Cmimi 220 EUR

30m2

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A