×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 950

Leshohet banesa me qira mbrapa Sllovenia Sportit

250.00
ID
400981  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa me qira mbrapa Sllovenia Sportit. Posedon dhome te gjumit, dhome te dites dhe ballkon, kuzhine dhe shpajz, dhe banjo. Banesa eshte e kompletuar dhe cdo gje eshte funksionale. Eshte ne katin e dytë

Qmimi 250euro

Nr kontaktues 044/422-275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe